Profiriided brändid

Meie valikus on:

HELLY HANSEN tööriided ja tööjalatsid, TOP SWEDE tööriided, ELKA Rainwear vihmariided, BOLLE kaitseprillid, taktikalised prillid ja optilised kaitseprillid, MECHANIX, ATG MaxiFlex ja ATG MaxiDry töökindad, 3M ja UVEX isikukaitsevahendid, TERRA, BRYNJE, SIKA, FTG tööjalatsid, VIKING jalatsid ja kummikud, OLFA noad.

 

VIKING

Norra jalatsitootja Viking Outdoor Footwear A/S toodab kvaliteetseid ja vastupidavaid jalatseid aastast 1920.

UGC - ULTIMATE GRIP CONCEPT on Vikingi enda unikaalne kummitalla tehnoloogia, mis tagab jalatsi haarde eelkõige libedal või ebatasasel pinnasel. Lisalugemist siit.

Naturaalne kummi - Vikingi välistallad ja kummikud on käsitsi valmistatud naturaalsest kummist. Vikingi unikaalne kummisegu vähendab kummikute kaalu ligi 30%. Lisalugemist siit.

GORE-TEX. Viking eesmärk on toota veekindlaid jalatseid. Seepärast hakati ühena esimestest maailmas jalatsitel kasutama hingavat ja veekindlat Gore-Tex membraani. Lisalugemist siit.

BOA Closure System - pööratavast rattast ja metalltraadist koosnev innovatiivne jalatsi kinnistusüsteem, mis tagab jalatsi optimaalse ja ergonoomilise istuvuse. Boa kinnitussüsteemil on jalatsi eluaegne garantii. Lisalugemist siit.

Mechanix kindad

Kui Mechanix Wear alustas 1991. aastal kinnaste tootmist , ei teadnud nad ise ka, millist revolutsiooni nad alustasid.  Mechanix Wear® "Original" kindaid kasutasid hooldetiimid 1992.a. Daytona 500 sõidul ja enne kui arugi saadi, nõudsid 41 NASCAR® tiimi nende kindaid. Täna on Mechanix üks turuliidreid, pakkudes kindaid mehhanikutele, ehitusele, päästetöötajatele, sõjaväelastele jne., olles oma vastupidavuse, kvaliteedi ja väljanägemise poolest paljudele etaloniks.

Elka Rainwear - veekindlad riided

ELKA on tuntud eelkõige oma kvaliteetsete ja funktionaalsete veekindlate riiete poolest. Ettevõte loodi Taanis Ejnar Lauridseni poolt 1958. aastal ja brändi nimi tuleb omaniku eesnime tähtede (EL) ja linna (KA) tähtedest. 1979. aastal anti ettevõtte nimele rahvusvahelisem kõla - Elka Rainwear AS.

Lisainfo www.elkarainwear.dk

FTG turvajalatsid

FTG on pere-ettevõte Itaaliast, kellel on üle 50 aasta kogemust mugavate ja vastupidavate jalanõude valmistamisel. Põhja-Itaalias asuvad moodsad tootmisseadmed võimaldavad kontrollida kvaliteeti ja tagavad kiire tarne.