HELLY HANSEN PROFIRIIDED kauplused ja Tamec Trade OÜ töötajad

 

Müügijuhid:

Marge Lipp - mob: 55 58 58 09, marge@profiriided.ee, EST/RUS/ENG, asukoht Tallinna Mustamäe kaupluses
Meelis Mölder - mob: 56 70 27 27, meelis@profiriided.ee, EST/RUS/FIN/ENG, asukoht Tartu kaupluses
Urmas Vähesoo - mob: 52 41 537, urmas@profiriided.ee, EST/RUS/FIN/ENG, asukoht Tallinna Lasnamäe kaupluses
 
 

E-poe tellimused:

Sigrid S. Viigimäe, mob: 55 54 59 35, sigrid@profiriided.ee
 
 

KAUPLUSED

PROFIRIIDED Mustamäe kauplus, avatud E-R 8.30-17.30

SEOSES KOOLITUSEGA ON MUSTAMÄE KAUPLUS 27.09 KELL 9.00-14.00 SULETUD

Mustamäe tee 29, 10616 Tallinn, tel 5880 3425

Brigitta Audla - klienditeenidaja, mob: 5880 3425brigitta@profiriided.ee, EST/ENG                                     

PROFIRIIDED Lasnamäe kauplus, avatud E-R 8-17, L 10-15

Peterburi tee 44, 11415 Tallinn, tel. 655 0095                            

Sigrid S. Viigimäe - müügisekretär-klienditeenindaja, mob: 55 54 59 35, sigrid@profiriided.ee, EST/ENG                  

Heli Laenesteklienditeenidaja, heli@profiriided.ee, EST/RUS/ENG

 

PROFIRIIDED Tartu kauplus, avatud E-R 9-18, L 10-15

Turu 34, 51014 Tartu, tel 50 30 767

Silvia Merila - klienditeenidaja, mob: 55 53 56 38, silvia@profiriided.ee, EST/ENG

Kristiina Kalleklienditeenidaja, mob: 50 30 767kristiina@profiriided.ee, EST/ENG

 

Ladu ja kontor (Laki Ärikeskus, korpus C2, Värvi 5, 10621 Tallinn):

Liina Merioja - ostu- ja laokoordinaator, mob: 527 8815, liina@profiriided.ee, EST/ENG/FIN/RUS

Karin Astel - jaekaubanduse- ja turunduskoordinaator, mob: 5981 8815, karin@profiriided.ee, EST/ENG/RUS

Edasimüüjad, eksport:
Priit Vakkum, tegevjuht, mob: 509 4389, priit@profiriided.ee, EST/ENG/RUS/FIN/LAT
 

Tamec Trade OÜ

Värvi 5, 10621 Tallinn
reg. nr. 11220265
kmkr EE101026226
Arveldusarved:
LHV Pank EE657700771001524319
Swedpank EE272200221030640798
SEB Pank EE791010220081446013
 

Ettevõttest

Leiate endale kvaliteetsed tööriided ja tööjalatsid meie PROFIRIIDED kauplustest Tallinnas ja Tartus. Kõikidele rõivastele pakume võimalust lisada ettevõtte logo või nimi. Pakume eelkõige HELLY HANSEN tööriideid ja tööjalanõusid, mida leiate ka paljude edasimüüjate juurest üle Eesti. Kuna oleme Helly Hansen tööriiete ametlik maaletooja ja edasimüüja Baltikumis enam kui 10 aastat, siis on meie laoseis ja valik ka suurim Eestis. 

Muud brändid, mida esindame, on TOP SWEDE tööriided, CLIQUE ja CRAFT rõivad, ELKA Rainwear vihma- ja kaluririided, GRISPORT, FTG, TERRA, SANIITA, SIKA, BRYNJE turvajalatsid, BOLLE kaitseprillid (sh. tellimisel ka taktikalised ja optilised), VIKING kummikud ja Goretex jalatsid, MECHANIX, ATG MaxiFlex ja MaxiDry töökindad ning 3M, KASK ja UVEX isikukaistevahendid.

Tegutseme aastast 2006 ning oleme valitud Äripäeva poolt aastatel 2009 ja 2016 kiirestikasvavate gasell-ettevõtete hulka. 2016. aastal avasime oma teise PROFIRIIDED kaupluse Tallinnas Peterburi tee 44 ning 2017.a. kevadel kolmanda PROFIRIIDED kaupluse Tartus. Meil töötab 13 inimest. Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetseid tööriideid ja isikukaitsevahendeid, meeldivat ostukeskkonda, kompetentseid nõuandeid ning sõbralikku ja professionaalset teenindust. 

Norrast pärist HELLY HANSEN on alates 1877. aastast olnud esirinnas kvaliteetse tehnilise kaitsva riietuse arendamisel nii tööks kui vabaks ajaks, kui kapten Helly Juell Hansen veekindlate riiete tootmist meremeestele. HH kogemus ja kompetents on võimaldanud luua rõivaid kandmiseks ektreemsetes oludes, kus kvaliteet ja funktsionaalsus otseselt mõjutavad riietuse kandja heaolu, tervist ja ohutust.

 

 

HELLY HANSEN PROFIRIIDED tööriiete kauplused


 

 

Võta meiega ühendust

Nimi
E-mail*
Tekst
Please leave empty: