HELLY HANSEN PROFIRIIDED kauplused ja Tamec Trade OÜ töötajad

 

Müügijuhid:

Rauno Root - Põhja- ja Ida-Eesti, mob: 52 41 537, rauno@profiriided.ee, EST/RUS/ENG, asukoht Lasnamäe kaupluses
Marge Lipp - Põhja- ja Ida-Eesti, mob: 55 58 58 09, marge@profiriided.ee, EST/RUS/ENG, asukoht Mustamäe kaupluses
Risto Martin - Põhja- ja Lääne-Eesti, mob: 56 85 54 33, risto@profiriided.ee, EST/RUS/FIN/ENG, asukoht Mustamäe kaupluses
Meelis Mölder - Lõuna-Eesti, mob: 56 70 27 27, meelis@profiriided.ee, EST/RUS/FIN/ENG, asukoht Tartu kaupluses
 

E-poe tellimused:

Sigrid S. Viigimäe, mob: 55 54 59 35, sigrid@profiriided.ee
 
 

KAUPLUSED

HH PROFIRIIDED Mustamäe kauplus, avatud E-R 8.30-17.30

27.07 on kauplus avatud 8.30-15.00.

Mustamäe tee 29, 10616 Tallinn, tel 5880 3425

Brigitta Audla - klienditeenidaja, mob: 5880 3425, brigitta@profiriided.ee, EST/ENG                                     

HH PROFIRIIDED Lasnamäe kauplus, avatud E-R 8-17, L 10-15

27.07 kauplus avatud 8.00-15.00 

28.07 kauplus suletud

Peterburi tee 44, 11415 Tallinn, tel. 655 0095                            

Sigrid S. Viigimäe - müügisekretär-klienditeenindaja, mob: 55 54 59 35, sigrid@profiriided.ee, EST/ENG                  

Heli Laenesteklienditeenidaja, heli@profiriided.ee, EST/RUS/ENG

 

HH PROFIRIIDED Tartu kauplus, avatud E-R 9-18, L 10-15

Turu 34, 51014 Tartu, tel 50 30 767

Silvia Merila - klienditeenidaja, mob: 55 53 56 38, silvia@profiriided.ee, EST/ENG

Kristiina Kalleklienditeenidaja, mob: 50 30 767, kristiina@profiriided.ee, EST/ENG

 

Ladu ja kontor (Laki Ärikeskus, korpus C2, Värvi 5, 10621 Tallinn):

Liina Merioja - ostu- ja laokoordinaator, mob: 527 8815, liina@profiriided.ee, EST/ENG/FIN/RUS

Karin Astel - jaekaubanduse- ja turunduskoordinaator, mob: 5981 8815, karin@profiriided.ee, EST/ENG/RUS

Edasimüüjad, eksport:
Priit Vakkum, tegevjuht, mob: 509 4389, priit@profiriided.ee, EST/ENG/RUS/FIN/LAT
 

Tamec Trade OÜ

Värvi 5, 10621 Tallinn
reg. nr. 11220265
kmkr EE101026226
Arveldusarved:
LHV Pank EE657700771001524319
Swedpank EE272200221030640798
SEB Pank EE791010220081446013
 

Ettevõttest

Leiate meie kauplustest aga ka edasimüüjate juurest eelkõige HELLY HANSEN WORKWEAR kvaliteetsed töö- ja esindusriided ning jalatsid. Norrast pärist HELLY HANSEN on alates 1877. aastast olnud esirinnas kvaliteetse tehnilise kaitsva riietuse arendamisel nii tööks kui vabaks ajaks, kui kapten Helly Juell Hansen veekindlate riiete tootmist meremeestele. HH kogemus ja kompetents on võimaldanud luua rõivaid kandmiseks ektreemsetes oludes, kus kvaliteet ja funktsionaalsus otseselt mõjutavad riietuse kandja heaolu, tervist ja ohutust.
 
Tegutseme aastast 2006 ning meil töötab 12 inimest. Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetseid tööriideid ja isikukaitsevahendeid, meeldivat ostukeskkonda, kompetentseid nõuandeid ning sõbralikku ja professionaalset teenindust. Kõikidele rõivastele pakume võimalust lisada ettevõtte logo või nimi.
 
Lisaks Helly Hanseni toodetele leiab meilt ka TOP SWEDE tööriided,  ELKA Rainwear vihma- ja kaluririided, TERRA, BRYNJE, GRISPORT ja FTG turvajalatsid, BOLLE kaitseprillid (sh. tellimisel ka taktikalised ja optilised), VIKING kummikud ja Goretex jalatsid, MECHANIX, ATG MaxiFlex ja MaxiDry töökindad ning 3M ja UVEX isikukaistevahendid.

 

HELLY HANSEN PROFIRIIDED tööriiete kauplused


 

 

Võta meiega ühendust

Nimi
E-mail*
Tekst
Please leave empty: