HELLY HANSEN PROFIRIIDED kauplused ja Tamec Trade OÜ töötajad

 

Müügijuhid:

Marge Lipp - mob: 55 58 58 09, marge@profiriided.ee, EST/RUS/ENG, asukoht Tallinna Mustamäe kaupluses
Carlo Rebane - mob: 5341 7490, carlo@profiriided.ee, EST/RUS/ENG, asukoht Tallinna Mustamäe kaupluses
Meelis Mölder - mob: 56 70 27 27, meelis@profiriided.ee, EST/RUS/FIN/ENG, asukoht Tartu kaupluses
Urmas Vähesoo - mob: 52 41 537, urmas@profiriided.ee, EST/RUS/FIN/ENG, asukoht Tallinna Lasnamäe kaupluses
Ülle Vunk - mob: 58 08 83 50 ylle@profiriided.ee, EST/RUS/FIN/ENG, asukoht Pärnu
 
 

E-poe tellimused:

Sigrid S. Viigimäe, mob: 55 54 59 35, sigrid@profiriided.ee
 
 

KAUPLUSED

PROFIRIIDED Mustamäe kauplus, avatud avatud E-R 8.30-17.30

Mustamäe tee 29, 10616 Tallinn, tel 5880 3425

Brigitta Audla - klienditeenidaja, mob: 5880 3425brigitta@profiriided.ee, EST/ENG                                     

PROFIRIIDED Lasnamäe kauplus, avatud E-R 8-17, L 10-15

Peterburi tee 44, 11415 Tallinn, tel. 655 0095                            

Sigrid S. Viigimäe - müügisekretär-klienditeenindaja, mob: 55 54 59 35, sigrid@profiriided.ee, EST/ENG                  

Heli Laenesteklienditeenidaja, heli@profiriided.ee, EST/RUS/ENG

 

PROFIRIIDED Tartu kauplus, avatud E-R 9-18, L 10-15

Turu 34, 51014 Tartu, tel 50 30 767

Silvia Merila - klienditeenidaja, mob: 55 53 56 38, silvia@profiriided.ee, EST/ENG

Kristiina Kalleklienditeenidaja, mob: 50 30 767kristiina@profiriided.ee, EST/ENG

 

Ladu ja kontor (Laki Ärikeskus, korpus C2, Värvi 5, 10621 Tallinn):

Liina Merioja - ostu- ja laokoordinaator, mob: 527 8815, liina@profiriided.ee, EST/ENG/FIN/RUS

Karin Astel - jaekaubanduse- ja turunduskoordinaator, mob: 5981 8815, karin@profiriided.ee, EST/ENG/RUS

Edasimüüjad, eksport:
Priit Vakkum, tegevjuht, mob: 509 4389, priit@profiriided.ee, EST/ENG/RUS/FIN/LAT
 

Tamec Trade OÜ

Värvi 5, 10621 Tallinn
reg. nr. 11220265
kmkr EE101026226
Arveldusarved:
LHV Pank EE657700771001524319
Swedpank EE272200221030640798
SEB Pank EE791010220081446013
 

Ettevõttest

HELLY HANSEN on alates 1877. aastast olnud esirinnas kvaliteetse, tehnilise ja kaitsva riietuse arendamisel nii tööks kui vabaks ajaks, kui Norra kapten Helly Juell Hansen alustas veekindlate riiete tootmist meremeestele. HH kogemus ja kompetents on võimaldanud luua rõivaid kandmiseks ekstreemsetes oludes eelkõige merel ja mägedes, kus kvaliteet ja funktsionaalsus mõjutavad riietuse kandja heaolu, tervist ja ohutust. Selle tulemusena usaldavad tuhanded professionaalid HELLY HANSEN WORKWEAR unikaalset kogemust luua häid töörõivaid.

Kvaliteet, veekindlus, disain, mugavus, funktsionaalsus - need on peamised märksõnad, mis tulevad meelde Helly Hansen riiete kasutajatele. Tamec Trade sai alguse ettevõtte asutajate vajadusest viibida tihti nii vihmas kui lumes ja soovist pakkuda Helly Hansen töörõivaid ka Eesti turul. Oleme Helly Hansen Workwear tööriiete ametlik maaletooja ja edasimüüja Eestis alates aastast 2006. Kuna asutajad testisid ja kasutasid valikus olevaid Helly Hansen töörõivad ka ise, sündis sealt ka ettevõtte nimi TAMECTested And Monitored under Extreme Conditions.

2011. aastal avasime oma esimese suurema PROFIRIIDED kaupluse Tallinnas, Mustamäe tee 29. Aastal 2016 lisandus teine kauplus Tallinnasse, Peterburi tee 44 ning 2017. aasta kevadel avasime kolmanda kaupluse Tartus. 

Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetseid tööriideid ja isikukaitsevahendeid, meeldivat ostukeskkonda, kompetentseid nõuandeid ning sõbralikku ja professionaalset teenindust. Kuna Helly Hansen tõstab lati kõrgele, on ka ajapikku uued lisandunud brändid, mida leiate Tamec PROFIRIIDED kauplustest, eelkõige sellised, mida kannaksime meeleldi ka ise - kvaliteetsed ja mugavad. 

Kõikidele rõivastele pakume võimalust lisada ettevõtte logo või nimi. 

Kuna oleme Helly Hansen tööriiete ametlik maaletooja ja edasimüüja Baltikumis enam kui 10 aastat, siis on meie laoseis ja valik ka suurim Eestis. 

Oleme valitud Äripäeva poolt aastatel 2009 ja 2016 kiirestikasvavate gasell-ettevõtete hulka. Meil töötab 13 inimest. 

Muud brändid, mida esindame, on TOP SWEDE ja FRISTADS tööriided, ACODE, CLIQUE, CRAFT ja CUTTER & BUCK rõivad, ELKA Rainwear vihma- ja kaluririided, GRISPORT, V12, FTG, TERRA, SANITA, SIKA, BRYNJE turvajalatsid, BOLLE kaitseprillid (sh. tellimisel ka taktikalised ja optilised), VIKING kummikud ja Goretex jalatsid, MECHANIX, ATG MaxiFlex ja MaxiDry töökindad ning 3M, KASK ja UVEX isikukaistevahendid.

 

 

 

HELLY HANSEN PROFIRIIDED tööriiete kauplused


 

 

Võta meiega ühendust

Nimi
E-mail*
Tekst
Please leave empty: